Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Yaz Aylarında İnce Topuklu Şıklığı

2012-abiye-ayakkabi-modelleri

İnce topukluların cazibesi yaz sezonunda da devam ediyor ve metalik sivri burunlarla birleşerek daha da iddialı bir şıklık sunuyor. Yaz aylarında artan düğün ve nişan programı haricinde insanların eğlence mekanlarında daha sık boy göstermesi, abiye kıyafetlerinde de daha sık giyilmesine neden oluyor. Etek ve elbise tercihlerinde birçok kadının tartışmasız öncelikli tercihi olan ince topuklu ayakkabı modelleri, bilekten çok ince tokalarla birlikte zarif bir konsept ile vitrinlerde boy gösteriyor.

İnce topuklu modellerinde yalnızca topuk kısmının arkadan desteklenmesi için kullanılan küçük deri parçaları ayakların tamamen ortaya çıkmasını sağlayarak, kadının çok daha zarif bir görünüme sahip olmasını da sağlıyor.

Ayrıca parlak taşlarla süslenen tokaların da yaygın bir şekilde kullanıldığı ince topuklu ayakkabı modellerinde, son derece sivri ve bir o kadar da iddialı modeller de topuklularla yürümekten çekinmeyen kadınlara hitap ediyor. Gucci, Dolce Gabbana, Christian Dior ve Marc Jacobs gibi dünya devi markaların koleksiyonlarında yerini alan ince topuklu yaz ayakkabıları, bu yaz özel davetlerde çok sık karşımıza çıkacakmış gibi görünüyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie