Protected by Copyscape Online Copyright Protection

İlkbaharda Ayakkabılar Renkleniyor

17867

Baharın gelmesi ile birlikte vitrinler de renklenmeye başladı. Ayakkabılar ilkbahar ve yazın sıcak renklerinden tasarlanmış abiye, spor, günlük ve abiye çeşitleri ile bayanların beğenisine sunulmuştur. Geçmişte renkli ayakkabıları bulmak çok zor oluyor ve genellikle özel sipariş yapılıyordu. Oysa şimdilerde dilediğiniz kıyafetin rengin de ayakkabı bulmanız çok kolay. Ayakkabı tasarımcıları renk konusunda yaşanan bu sıkıntıyı tamamen ortadan kaldırmıştır.

Bayanlar ayakkabı seçerken ya aldıkları kıyafetlerine uygun ya da her kıyafetle kullanabileceği bir tarz seçmektedir.

Bu yıl yazlık ayakkabı modelleri arasında dolgu topuklar, biletten bağlamalı modeller, sandaletler, abiyelerde ince ve yüksek topuklar ve tabii ki platformlar modeller yer almaktadır. Rugan ve süet ayakkabılar her zaman tercih edilen modeller olarak yerini korumaktadır.

Abiye ayakkabı modellerinde gülkurusu, pudra renkleri, açık maviler, pembeler, mürdüm, zümrüt yeşili bu yazın tren renkleri olmaktadır.

Yazın sıcak havalarında daha rahat bir ayakkabı tercih edenler için keten kumaşlardan üretilen hafif spor ayakkabılar da bayanların gözdesi olacak gibi görünüyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie