Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Sivri Topuklular :

Kadınlar İçin Şık Görünmek

Geçmişten bugüne bayanların güzellik konusundaki merakı gün geçtikçe artmaktadır ve tabi ki günümüzde dış görünümün değeri daha rahat anlaşılmaktadır. Çağımızda bu önemin getirisiyle birçok firma kolları sıvamıştır. Bayanların beğeni konusundaki hassasiyeti firmaları epey zorlamış olsa da çeşit çeşit ürünleri piyasaya sürerek önemli bir gelişme kat edilmiştir. Daha sonradan bu firmalar kendi aralarında özelleşerek bölümleri üzerinde uzmanlaşmaya başlamış bulunmaktadır.

Kıyafet için ayrı, aksesuar için ayrı, ayakkabı için ayrı birçok firma ve kuruluş oluşturulmuş ve bu firmalar kendi aralarında tekrar bölünerek markalaşmaya doğru eğilim oluşmuştur. Rekabetin de getirisiyle birbirinden kaliteli ürünler piyasaya damgasını vurarak çeşitlilik sağlanmış oldu. Örneğin ayakkabı dünyası birçok kendi alanında birçok markaya sahip olmuş ve bu markalar birbiriyle adeta yarış içerisine girerek kalite üstüne kalite sunmaya başlamıştır. Topuklu ayakkabıda kendi alanında uzmanlaşmış bir marka duyma sizleri hiç şaşırtmasın. Terlikler, spor ayakkabılar şık tasarımlarıyla göz boyayıcı güzelliklerini bayanlara sunmaktadır. Artık hiç kimse aradığım şeyi bulamıyorum demeyecek bunun yanı sıra aradığından fazlası ayaklarına gelecek diyebiliriz.

Yaz Aylarında İnce Topuklu Şıklığı

İnce topukluların cazibesi yaz sezonunda da devam ediyor ve metalik sivri burunlarla birleşerek daha da iddialı bir şıklık sunuyor. Yaz aylarında artan düğün ve nişan programı haricinde insanların eğlence mekanlarında daha sık boy göstermesi, abiye kıyafetlerinde de daha sık giyilmesine neden oluyor. Etek ve elbise tercihlerinde birçok kadının tartışmasız öncelikli tercihi olan ince topuklu ayakkabı modelleri, bilekten çok ince tokalarla birlikte zarif bir konsept ile vitrinlerde boy gösteriyor.

İnce topuklu modellerinde yalnızca topuk kısmının arkadan desteklenmesi için kullanılan küçük deri parçaları ayakların tamamen ortaya çıkmasını sağlayarak, kadının çok daha zarif bir görünüme sahip olmasını da sağlıyor.

Ayrıca parlak taşlarla süslenen tokaların da yaygın bir şekilde kullanıldığı ince topuklu ayakkabı modellerinde, son derece sivri ve bir o kadar da iddialı modeller de topuklularla yürümekten çekinmeyen kadınlara hitap ediyor. Gucci, Dolce Gabbana, Christian Dior ve Marc Jacobs gibi dünya devi markaların koleksiyonlarında yerini alan ince topuklu yaz ayakkabıları, bu yaz özel davetlerde çok sık karşımıza çıkacakmış gibi görünüyor.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
123
© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie