Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Sandalet :

2012 Yazlık Ayakkabı Modası

Bu yıl rengarenk bir moda akımıyla karşı karşıyayız ve kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar bu rüzgara kapılmış gidiyor. Bizde sizler için bu rüzgarın esintisiyle renklenmiş ve yılın moda akımıyla daha da şık bir görünüme sahip olan ayakkabı modellerini incelemeye karar verdik. 2012 ayakkabı modası bu yıl dahada zengin ve çeşitlilikle bizlerle, her zevke uygun bir çok model bulunuyor. Klasik sevenler, canlı renklerden hoşlananlar yada yüksek topuklu sevip spor model arayanlar bu sene hepimiz için mutlaka tam aradğım ayakkabı modeli diyeceğiniz bir yıl. Tasarımcılar yılın moda renklerinin belirlenmesinin hemen ardından bir çok tasarım ve modelle gönlümüzü feth ettiler bile.

Bu yılın en büyük özelliği çiçek desenlerinin fazlaca kullanılması, bunun yanı sıra pastel ve canlı renklerin ayrıca metal ve boncuk gibi aksesuarların tasarımları zenginleştirdiği bir yıl.

Sandalet modellerinde ise bu yıl gladyatör modelleri ön planda, yaz aylarında rahat olması ve terletmemesi nedeniyle tercih edilen gladyatör sandaletler bütün kadınların tercihi olacak. rahat kıyafetlerle güzel bir görünüm sunan sandaletler rahatlığa ve şıklığa önem veren bütün bayanların ilk tercihi olacak.

Ayakkabı Trendleri

Ayakkabı trendleri ile birlikte bu kışta özellikle platform ayakkabılara yer verilmiştir. Birçok mağazada 2012 yılı kış aylarında da gördüğünüz gibi birçok elbisenizde şıklığınızı tamamlayabilecek olan birçok ayakkabı türünü bulabilir ve kullanabilirsiniz. Ayakkabı çeşitleri içinde birçok model kadınlar tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizde en kaliteli ürünleri çeşitli birçok sitede de bulabilirsiniz. Özellikle babetler de klasik modeller ve spor modeller dikkatleri çekmekte ve kullanılmaktadırlar.

 Babet modelleri arasında özellikle süet modeller çeşitli parlak kumaşlardan yapılmış modeller ve özellikle deri modeller taşlı dantelli, tüllü, çeşitli kumaşlarla birlikte babet modeli bulunmakta olup çok daha kaliteli ürünleri mağazalarda da bulabileceğiniz gibi ayrıca birçok sitede de ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu yaz ayrıca ayakkabı çeşitleri içinde sandaletler de ön planda olup oldukça rağbet görmektedirler.

Sandaletlerdeki şık ve taşlı modeller yazın ayakları canlandıracak ve hoş bir görünüm kazandıracaktır. Ayakkabı denilince aslında oldukça farklı çeşitleri bulunan ve aslında sınırsız ürün ve model hatta renk seçenekleri olan önemli bir üründür. Kadın erkek her tür kıyafeti ile her tür renkte ayakkabıyı  bütünleyebilmekte ve bilekten bağlamalı ayakkabılarda yine çok trend olarak kullanılmaktadır.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
123
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie