Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Yaz Aylarında Mega Platform Rüzgarı Esecek

resim83796

2012 yaz ayakkabılarında dikkat çeken ilk detay, geçtiğimiz sezondan başlayarak bu yılın sonbahar kış trendlerine damgasını vuran platformların sonunda gözden düşmesi. Yaz aylarının sıcak günlerinde kullanımı zaten pek de rahat olmayacak platformların yerine normalden daha kalın ve hantal modellerin trend olduğu göze çarpan ilk detay.

Ayakkabı sektöründe dünya devi olarak adlandırılan markalar dahi bu yılın yaz modellerinde hantal topuklulara geniş bir yer veriyor ve daha çok hasır görünümlü modellerini tüm moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Kırmızı ve siyahın bir arada kullanıldığı kalın topuklu modeller oldukça moda olduğu gibi, beyaz altına hasır görünümlü tabanların uygulandığı ayakkabılar da son derece trend bir görünüm vaat ediyor. “Mega Platformlar” olarak adlandırılan bu modeller ilk bakışta yürümeyi zorlaştıracakmış gibi görünse de, geniş temas alanları ve hafif dolgu malzemesi kullanımı ile son derece rahat bir giyim sağlıyor. Eteklerle olduğu kadar bu yazın modası olan renkli keten ve doğal pamuklu kumaşlardan üretilen dar paça pantolon modelleriyle de birlikte giyilebilen mega platformlar, sıra dışı şıklık arayanlara hitap ediyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie