Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Ünlü tasarımcıların 2012 Yaz tasarımlarını araştırdık

spring-summer-2012-spring-summer-2012-shoes-spring-summer-2012-shoes-trends-shoes-trends-39

2012 İlkbahar / Yaz Ayakkabı Trendlerini ayakkabı meraklıları için araştırdık. Bu yazımızla herkesten önce bu trendleri ilk siz bileceksiniz.

Biz en iyi temsil eden ayakkabı tasarımcılarının ileriye dönük moda öngörülerini ve ilkbahar / yaz 2012 ayakkabı koleksiyonları nı ve hatta daha da fazlasını sizin için derledik.

Görünen o ki hala en güçlü ayakkabı eğilimlerinin son derece yüksektopuklu ve hem de platform topuk yapılı ürünlerden yana olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan bu yaz, bilinen ürün imajından daha farklı olarak şık ve zarif topuklu ya da fütüristik model tasarımlarına yönelen ünlü tasarımcılardan Victoria Ladin ve Alexander McQueen ‘dan ilkbahar / yaz 2012 koleksiyonu ayakkabılar da geliyor. Loeffler Randall ilkbahar / yaz 2012 ayakkabı koleksiyonunda da çıplak bej ve şeftali tonları gibi abartılı pop-out yaz renkleri olacağını duyuyoruz.

Ünlü tasarımcı Manolo Blahnik ‘ın bir çizgi roman kitabından kesilmiş olması ve biraz da komik ve tatlı his veren daha renkli ayakkabı tasarımlarını sunmaya hazırlanırken bununla nominal dışı bir trend tetiklemek istiyor. Gaetano Perrone ‘ın ise ilkbahar / yaz 2012 ayakkabı koleksiyonunda tüm kadınsı şekiller, tüyler, yılan derisi ve sıradışı topuklar ile ilgili tasarımlar hazırladığını öğrendik.

Vionnet mükemmel ilkbahar / yaz 2012 ayakkabıları için daha etnik desenleri seçerek şık üç renk kombinasyonları ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Tabii ki, Christian Louboutin şu anda en etkili ayakkabı tasarımcılarından biri ve ilkbahar / yaz 2012 ayakkabı koleksiyonunda ise tüm ilgili benzersiz renk kombinasyonlarına sahip, altın, gösterişli parlak renkler ve ince yüksek topuklu ürünler olacak.

Tüm bu ilkbahar / yaz 2012 ayakkabı trendleri her zaman olduğu gibi bu yaz için de en etkili tasarımcılar tarafından belirlenecek.

Burada şık bir yaz kızı olmak istiyorsanız, sizi temsil eden tasarımcıların trendlerine göre alışveriş beklentilerinizi şekillendirmeniz gerekiyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie