Protected by Copyscape Online Copyright Protection

“AYMOD” Dünya Takibinde

Ayakkabi_27

Ülkemizde her yıl 2 kez düzenlenen Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı “AYMOD” tüm dünyanın takip ettiği gözde fuarlardan biri ve bizde bu fuarda görücüye çıkan, genç ayakkabı tasarımcılarının birbirinden güzel modellerine göz atalım dedik. Türkiye’nin ayakkabı moda dünyasında tanıttıkları 2012 ayakkabı modelleri, mükemmel işçilikleri, şık görünümleri  ve göz kamaştırıcı tasarımlarıyla dünyayı hayran bırakıyor.

Kadın ayakkabı modellerinin ön planda olduğu şık tasarımları sizde çok beğeneceksiniz. Bu yıl oldukça moda olan taşlı modellere, sivri burunlular ve yüksek topuklular en çok göze çarpan modeller. Farklı renklerde ki leopar desenli ayakkabı çanta takımları, şeker pembesi ve uçuk mavi renklerdeki modeller bu yılın en moda renk ve desenleri.

Erkek ayakkabılarında ise klasik ayakkabılar, botlar ve spor modeller bu yılın trend modelleri ve renkleriyle fuarda yer alıyor. Bay ve bayan ayakkabı modelleriyle tüm ayakkabı moda dünyasının dikkatle izlediği “AYMOD” Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarında sergilenen ayakkabı modellerine sizde bir göz atın.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie