Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Bayan Ayakkabı Modası

Ayakkabi_11

2012 – 2013 sezonunda ayakkabı modelleri toprak ve pastel tonların ağırlıklı olduğu renk yelpazesine sahip. Başta toprak renkleri, fuşya, mint, mango, nar çiçeği ve yeşil tonları ilk göze çarpanlar. Desenli modellerde ise yılan derisi, leopar deseni, çiçek desenleri ve baskılı modeller mevcut.

Bu sezon kadın ve erkek ayakkabı modelleri arasında vazgeçilmez olan modellerden bir diğeri ise eskitilmiş görünüme sahip ayakkabı modelleri bulunmakta. Rugan modellerinde ağırlıkta olduğu ve canlı pastel tonların kullanıldığı ve özellikle sarı, mavi, yeşil gibi renkler bütün vitrinlerde yerini aldı.

Bu yıl ayrıca ayakkabı modelleri üzerinde metal, fermuar, fiyonk gibi aksesuarlar kullanılarak modellere zenginlik katarak daha şık görünmesini sağlanmış.

Abiye modellerde ise bu sezon sivri burunlu modeller çok moda, gümüş ve altın rengi metal aksesuarlar ile çok daha şık görünen abiye ayakkabı modelleri beğeni topluyor. Platform topuk sevenler ise bu yıl çok daha fazla seçenekle karşı karşıya, çiçek desenlerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı, boncuk ve toka gibi aksesuarlarla şık bir görünüm kazanmış bu modellerde 2012 ayakkabı modasının vazgeçilmezleri arasında.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie