Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Erkek Terlik :

Erkek Sandalet ve Terlikleri

Modanın göstergesi ayakkabılar için yaz sezonu açıldı. Hava alan ayakkabılar ve sandaletlerin satışında yüksek bir artış olmuş durumda. Yaz aylarının boğucu havasında en kapalı kalan yer ayaklar için tasarlanan sandaletler sayesinde artık terden dolayı ayağınız yara olmayacak. Ayaklarınızın uzun süre havasız kalması sonucu birçok hastalık oluşmaktadır. Buna engel olmak için işyerinizde terlik, sandalet ve hava alan ayakkabılar kullanmanız yeterlidir. Ünlü markalar ise bu yönde çalışmalarına devam ediyor. Adidas’ın erkekler için sunduğu sandalet ve parmak arası terlikler hem modaya uygun, hem de sağlık açısından çok iyi.

Alacağınız tüm ayakkabılarda ünlü markaları tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü hem sağlığa uygun koşullar hem de garantili ürünler sunmaktadırlar. Ayakkabınıza ait kriterlerden bir önemlisi ise ayağınızı sıkmamalı ve gerçekten hava almasıdır. Orijinal ürünü bu yüzden desteklemekteyiz. Sandaletleri alırken dikkatli olmalısınız. Ayağınızı kavramalı ve destekleyici tamponu olmalı. Ucu düz şekilde olmayan sandaletler ayağınızı tahriş edebilir. Ayak şeklinize uygun sandalet araştırmasına çıkın ve ortopedik olduğu kesin olan ürünleri alın. Sandaletin ne malzemeden yapıldığı çok önemlidir. Bu hususlara uyarak yararlı bir sandalete sahip olabilirsiniz.

Kıyafetinize Uygun Ayakkabı Seçimi

Özellikle bayanların çok dikkat ettiği ama erkekleri de bu konuda unutmamamız gerekmektedir. Bir kıyafete uygun ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır bu konuda bilgi paylaşımları yapacağız. Öncelikle bayanların yazın hareketli ve spor kıyafet ve shortlarının altına önü büzüşük olan babet tarzında bağcıklı ayakkabıların moda olacağını şimdiden haber verelim. Diğer tarzlar da ise üç parmak boyunda sivri burun topuklu ayakkabılar özellikle bayanların iş kıyafetlerinin altına renge uygun seçimler ile iyi şekilde durabileceğine eminiz. Erkekler de ise bu sezon en çok ön planda olan taba renkli ve siyah rugan renkli spor ve sade bağcıklı ayakkabılar hoş durmaktadır. Gene spor olarak da kullanılan bu ayakkabıların dışında farklı bir spor ayakkabı düşünüyorsanız ise lacoste ve puma modellerin outdoor bölümünden kendinize uygun bir ayakkabı bakabilirsiniz. Renk seçimi olarak gri, siyah ve taba kahvesi sizin için yılın modası olacak renklerdir. Bu sezonun genel olarak moda kıyafet renkleri ise bayanlarda fuşya, lacivert ve çağla yeşilidir.

© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie