Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Erkek Cüzdan :

Erkek Cüzdanları

Erkekler için tasarlanmış pratik kullanımlı ve şık cüzdanları çeşitleri gün geçtikçe artıyor.

Onlarca kartvizit kimlik kartları ve kredi kartları ile dolu tuğla gibi cüzdanlardan kurtulun. Taşıması bir dert içinden gerekli olan kartı bulması bir başka dert sıkış tepiş cüzdanlarınızı çöpe atın.

Her erkeğin kullanım zevkine uygun yanında tuğla yerine zarif bir cüzdan taşıyacağı yüzlerce çeşit erkek cüzdanı mevcuttur.

Sportif kıyafetleri tercih eden erkekler için tasarlanmış şık ve kullanımı rahat bez cüzdanlar her ortamda sizi kotarabilir. Klasik tarzda kıyafetleri tercih eden beyler siyah deriden kart cepleri ve kimlik kartı bölmeleri olan özel tasarım cüzdanlarla rahat hareket edebilir. Cüzdan taşımaktan bunalmış erkekler ince ve taşıması kolay kullanışlı kartlık cüzdanlar edinebilir. yada cebinde para taşımayı sevmeyen takım elbiseli beyler ince tasarımlı zarif deriden bir para cüzdanını ceketinin iç cebine de rahatlıkla taşıyabilir. Hayatın her alanında size rahatsızlık veren sıkış tepiş o cüzdanınızı hemen çöpe atın ve kullanışlı pratik yeni cüzdanlar edinin.

Kıyafetinize Uygun Ayakkabı Seçimi

Özellikle bayanların çok dikkat ettiği ama erkekleri de bu konuda unutmamamız gerekmektedir. Bir kıyafete uygun ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır bu konuda bilgi paylaşımları yapacağız. Öncelikle bayanların yazın hareketli ve spor kıyafet ve shortlarının altına önü büzüşük olan babet tarzında bağcıklı ayakkabıların moda olacağını şimdiden haber verelim. Diğer tarzlar da ise üç parmak boyunda sivri burun topuklu ayakkabılar özellikle bayanların iş kıyafetlerinin altına renge uygun seçimler ile iyi şekilde durabileceğine eminiz. Erkekler de ise bu sezon en çok ön planda olan taba renkli ve siyah rugan renkli spor ve sade bağcıklı ayakkabılar hoş durmaktadır. Gene spor olarak da kullanılan bu ayakkabıların dışında farklı bir spor ayakkabı düşünüyorsanız ise lacoste ve puma modellerin outdoor bölümünden kendinize uygun bir ayakkabı bakabilirsiniz. Renk seçimi olarak gri, siyah ve taba kahvesi sizin için yılın modası olacak renklerdir. Bu sezonun genel olarak moda kıyafet renkleri ise bayanlarda fuşya, lacivert ve çağla yeşilidir.

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie