Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Yazında Erkeklerde Örme Ayakkabı Rüzgarı

nike

2012 İlkbahar – Yaz koleksiyonları incelendiğinde görüldüğü üzere bayanlarda esen moda rüzgarının etkileri, erkeklerde de benzer şekilde esiyor. Zira bayanlarda örgü modeller revaçta olduğu gibi, erkeklerde de örgü tarzı ve delikli ayakkabı modelleri revaçta.

Türk erkeklerinin çok da tercih etmeyeceği canlı renkteki ayakkabılar da bu yılın gözdelerinden fakat örgü modellerinin daha şık bir duruş sergilediği de gerçek. Kahverengi ve tonlarının ağırlıklı olarak podyumlarda boy gösterdiği ilkbahar – yaz koleksiyonlarında benzer şekilde soluk mavi ve siyah da tercih edilen ayakkabı renklerinden oldu.

Örgülü ayakkabı modellerinin yanı sıra çarık şeklindeki iddialı görünümlere sahip çok sayıda ayakkabının da podyumlarda sergilenmesi, bu yılın sıcaklığını daha yaz gelmeden hissettirecek nitelikte.

Örgülü ve çarık şeklindeki modellere ek olarak bir de bezden yapılmış izlenimi uyandıran, oldukça sıcak havalarda ve daha çok kıyı kesiminde kullanımı uygun olan, hafif ayakkabılar da podyumlardaki yerini aldı. Şıklığa önem veren eve açık renkli giyinmeyi seven baylar için tercih edilebilecek bu ayakkabı modelleri de yazın gözdelerinden.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie