Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Dolgu Topuklular :

Yılın Trendi Dolgu Topuklar

Modanın da gelişmesi ürün çeşitliliğinin de artmasıyla trendler de sürekli değişmektedir. Özellikle yıllık periyotlarda kış ve yaz sezonu olarak rastladığımız trend değişikliklerine ayakkabılarda da rastlamak mümkündür. Giyimdeki değişikliklerin sonucu ayakkabılar da buna uygun bir moda akımına kapılarak tasarlanır.

Bu yıl da böyle bir değişikliğe giden ayakkabılar hakkında temel bilgileri alarak yılın ve sezonun modasını takip edebiliriz. Özellikle bu sene sivri burunlu ince topuklar oldukça revaçta. Rugan modasının da yeniden gelmesiyle birleştirilen bu tür ayakkabıları tercih ederek modanın içerisine girmiş olursunuz. Ayakkabınıza uygun alacağınız büyük boy bir çantayla da uyum yakalamış olur modayı sağlamanızın yanı sıra hoş bir kombinle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bu yıl sadece sivri ince topuklar ön planda değil. Dolgu topuklara olan ilginin de artmasıyla moda haline gelmesini sağlayan ayakkabı üreticileri çeşitlerini de artırarak tercih edilirliğini oldukça yükseltti. Hem rahat hem şık olan dolgu topukların rengârenk çeşitlerinden birini seçerek kıyafetinizle bir bütün yaratabilirsiniz. Gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz diğer ayakkabı türü de bilekten bantlı olan türler. Bağlama zorluğu açısından göz korkutsa da estetik ve şık görünümüyle yine de tercih ediliyor. Tüm bunları dikkate alarak modayı takip ettiğinizi belli ederken şıklık ve rahatınızdan da ödün vermemiş olacaksınız.

Ayakkabıda İlkbahar Ve Yaz Modelleri

Havaların ısınmasını fırsat bilen ayakkabı üreticileri hemen harekete geçerek yaz ve ilkbahar modellerini bayanların beğenisine sunmak için vitrinlerine çıkarmıştır. Yaz aylarında daha çok spor, keten ve kumaş ayakkabılar ön plana çıkmaktadır. Ancak bayanların her tarz ayakkabıya ihtiyaçları olduğu için sporların yanı sıra düğün, nişan, toplantılar ve özel günler için farklı tarzlarda yazlık ayakkabılara da yer verilmektedir.

Özel davetlerin yaz aylarında fazla olması bu ihtiyacı daha da arttırmaktadır. Bu davetlerde herkesten daha şık olma yarışı içerisine giren bayanlar sürekli değişik tarzlarda ayakkabılara ilgi göstermektedir. İnce ve yüksek topuklu ayakkabılar, platformların yazlık modelleri, çiçek baskılı modeller, fiyonk, kurdeleli modeller, parlak taşlı, parlak saten ayakkabı modellerinin yanı sıra deri ayakkabılarda çok kullanılmaktadır. Ayakkabı modelleri çok değişik renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu yaz ayakkabılarda daha çok zümrüt yeşili, sarı, mavi, pembe, kırmızı renkler hakim olmakla birlikte bu renklerin karışımları ile değişik tasarımlarda üretilen ayakkabılar vitrinlerde yerini alarak bayanları beklemektedir.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
12
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie