Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Bayan Spor :

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Hiphop kültürünün vazgeçilmez markasıdır üç çizgi. Adidas markasının hiphop kültürüne gönül vermiş kişilere özel dizayn ettiği rahat ve çekici ayakkabılar sayesinde tüm rap camiası bu ayakkabıları kullanmaktadır. Adidas’ın ürettiği bu ayakkabıların grafiti şeklinde yapılmış dizaynı en çok dikkati çekendir. Nike’ın bu olayı görmesi sonucu ortaya çıkan Nike ürünleri ise kısa sürelide olsa dikkat çekmiştir. Bu kültüre dair Türkiye’de yaşayan sanatçılar ve dinleyiciler ise direk Adidas’ı tercih etmekte. Bu konuda Adidas’ın üretimi Evolution markası dikkat çekici güzellikti.

Tabir-i caizse tank gibi bir ayakkabı olan Evolution kesinlikle yırtılma sorunu çekmiyor. Diğer yandan sadece hiphop kültürüne özel alt marka oluşturan Adidas yeni ürünlerini artık Adidas ST markası ile buluşturmakta. ST markasına ait capler, fullcapler, montlar ve ayakkabılar üreten Adidas büyük bir kitleye ulaştı. ST, Satış oranlarının sadece Türkiye’de bile yüz binlere ulaştığını duyurmuştur. Ayakkabıları genellikle internetten sipariş edenler içinde küçük bir tüyo vereceğiz. İstanbul ilinde yaşayan kişiler Starcity Outlet adındaki AVM’ deki Adidas Store’dan yılsonu ürünleri adı altında çok ucuza alış veriş yapabilirler.

D’obour By Barbaour Bay Bayan Ayakkabı Modelleri

D’obour By Barbaour markası farklı çizgisiyle bay ve bayan modelleriyle trend markalar arasına girdi bile. Kolleksiyonları içerisinde spor modellerin yer aldığı bay ve bayan spor ayakkabıları kaliteli malzeme ve şık görünümleriyle ayakkabı moda dünyasında boy gösteriyor. Çeşitlilik açısından fazla seçeneklere sahip model ve renkleriyle bay bayan ayakkabı dünyasının en gözde markalarından biri olmaya aday. Her yaşa uygun D’obour By Barbaour bay bayan spor ayakkabı modelleri unisex kullanılabilecek modellere de sahip.

Genellikle klasik olan siyah ve beyaz renklerde tasarlanmış olan bağcıklı spor ayakkabılar yılın moda renkleriyle de gerçekten çok şık görünüyor. Bej, kahve, lame, yeşil ve mavi renklerin kullanıldığı D’obour By Barbaour ayakkabı modelleri, bu yılın en moda modelleriyle mağazalarda sizleri bekliyor.

Yaz ve kış her mevsim rahatlıkla giyebileceğiniz D’obour By Barbaour ayakkabı modellerini, her türlü kıyafetlede rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Klasik giyinmekten hoşlanmıyorsanız ve sizde spor giyinmeyi sevenlerdenseniz D’obour By Barbaour ayakkabı modellerini mutlaka denemelisiniz. Uygun fiyat ve kaliteli malzemesiyle eminim sizleride cezbedecek.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
1234
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie