Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Bayan Cüzdan :

Guess Bayan Cüzdan Modelleri

Çantalar kadınlar için her ne kadar vazgeçilmez olsa da, bütün ihtiyaçları olan eşyalarını yanlarında bulunmasını sağlasa da, o çantanın içinde bulunan ve asıl ihtiyaçları olan kimlik, kredi kartları, para ve önemli eşyalarını taşıdıkları cüzdanlar eminim o çantadan çok daha değerlidir. Genellikle çanta içerisinde bulunduğu için çok sık değiştirilmese de meraklısı olanlar kullanım kolaylığı sağlaması ve göz zevkleri açısından yeni çıkan modelleri takip ediyorlar. Her yıl moda trendleriyle üretilen çantalar gibi bir çok model ve renk seçeneği bulunan cüzdanlar, her yıl olduğu gibi bu yılda yılın moda ve trendlerine uygun yeni modellerle vitrinlerde yerini aldı.

Tanınmış markalardan biri olan Guess 2012 kreasyonu bayan cüzdan modelleri renk ve model çeşitliliğiyle gözler önünde. Moda akımının yönlendirdiği renk ve aksesuarlarla tasarlanmış cüzdan modelleri hemen hemen her renk ve büyüklükte. Her yaşa uygun modelleri bulunan Guess bayan cüzdan modelleri, metal aksesuar, yılan derisi ve timsah derisi gibi modellerle çok şık ve yılın modasına uygun bir görünümde.

Kıyafetinize Uygun Ayakkabı Seçimi

Özellikle bayanların çok dikkat ettiği ama erkekleri de bu konuda unutmamamız gerekmektedir. Bir kıyafete uygun ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır bu konuda bilgi paylaşımları yapacağız. Öncelikle bayanların yazın hareketli ve spor kıyafet ve shortlarının altına önü büzüşük olan babet tarzında bağcıklı ayakkabıların moda olacağını şimdiden haber verelim. Diğer tarzlar da ise üç parmak boyunda sivri burun topuklu ayakkabılar özellikle bayanların iş kıyafetlerinin altına renge uygun seçimler ile iyi şekilde durabileceğine eminiz. Erkekler de ise bu sezon en çok ön planda olan taba renkli ve siyah rugan renkli spor ve sade bağcıklı ayakkabılar hoş durmaktadır. Gene spor olarak da kullanılan bu ayakkabıların dışında farklı bir spor ayakkabı düşünüyorsanız ise lacoste ve puma modellerin outdoor bölümünden kendinize uygun bir ayakkabı bakabilirsiniz. Renk seçimi olarak gri, siyah ve taba kahvesi sizin için yılın modası olacak renklerdir. Bu sezonun genel olarak moda kıyafet renkleri ise bayanlarda fuşya, lacivert ve çağla yeşilidir.

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie