Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Yüksek Topuklu Ayakkabılar

yesil-sivri-topuk-2012-ayakkabi-modelleri

Modacılar gökdelen topuklu ayakkabılar üretirken, en sağlıklı olanın 5 cm topuk olduğu, fazlasının kambur yaptığını biliyor muydunuz?  Yüksek topuklu ayakkabılar birçok kadının tutkusudur. Vitrinde oldukça güzel duran ve beğenerek aldığınız yüksek topuklu ayakkabınızı giydiğinizde ayaklarınız ağrır ve yorgun hissedersiniz.

Yüksek topuklu giymek isteyen bayanlar, öncelikle, evde dolaşırken, iş yaparken, yüksek topuklu ayakkabınızı evde deneyin. Böylelikle yüksek topuklu ayakkabı giymeye daha çabuk alışır ve ayağınızın rahat edip etmediğini daha kolay anlarsınız.

Evde giymek sizi rahatsız etmeye başlayınca hemen çıkartın. Yüksek topuklu ayakkabınızı dışarı çıkmadan önce 4-5 saat evde denemelisiniz. Haftada en az 2 veya 3 kez yüksek topuklu ayakkabı giyin. Düztabanlı ayakkabılar giyen biriyseniz, ilk başta yüksek topuklu ayakkabı giymek sizi rahatsız edebilir, tahriş edebilir. Özellikle yaz döneminde sürekli düz sandalet, terlik giyiyorsanız, ayaklarınız genişleyebilir ve dar kalıplı ayakkabıları giymekte zorlanma yaşayabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınların baldır kaslarında büzülme olabiliyor. Onun için rahatsız olduğunuz da hemen ayakkabınızı çıkarın.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie