Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Prada 2012 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Ayakkabi_8

Son derece cesur ve sıra dışı ayakkabı tasarımları ile modacılar arasında bir hayli popüler ve gözde olan Miuccia Prada, bu yılki ilkbahar yaz koleksiyonu ile de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Sıradan koleksiyonlarla karşılaştırıldığında son derece sıra dışı bir çizgisi olduğu hemen dikkat çeken 2012 Prada koleksiyonunda hız ve adrenalinin ön plana çıktığını söylemek herhalde yanlış olmaz zira son derece keskin ve alevi andıran çizgilere sahip bu modellere bir de capcanlı renkler eklenince söyleyecek fazla bir söz de kalmıyor.

2012 Prada koleksiyonunun dikkat çeken diğer yanları ise koleksiyondaki topuklu ayakkabı, sandalet ve platformlar. Parlak ve canlı kırmızı, sarı ve turuncu renklerin yanı sıra mavi, beyaz ve bej renklerin de kullanıldığı tasarımlara sahip çok sayıda ayakkabı yer alıyor koleksiyonda.

Her ne kadar günlük kullanım için çok da ideal görünmese de cesur ve sıra dışı çizgilere sahip olması hasebiyle, Prada 2012 ilkbahar yaz bayan ayakkabı koleksiyonunun oldukça iddialı ve şık bir koleksiyon olduğunu da söylemek yanlış olmayacaktır.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie