Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Ayakkabı Modellerinde Retro Çizgiler

zara1

2012 kıyafet modasında biranda parlayan retro modası, kısa süre içerisinde ülkemizde de yayılarak ilkbahar yaz sezonunun trend konsepti haline geldi. İstanbul başta olmak üzere birçok büyük kentte düzenlenen retro partiler ile sezonda bu akımın daha da trend hale gelmesi sağlanırken, saç modelleri ve kıyafetlerden sonra ayakkabı modelleri de retro çizgilerden nasibini aldı.

Topuklu modellerin sunduğu zarif şıklığa bir de sezonun aksesuar modası gümüş ve altın parlaklığı eklenince retro ayakkabı modelleri bu yazın özel davetlerinin tartışmasız trendi haline geliyor.

Düz ayakkabı modelleriyle yürüyemeyen kadınların daha da hoşuna gidecek metal aksesuarlarla süslü yüksek topuklu retro kadın ayakkabı modelleri, ince çizgileriyle yaz aylarında çok serin ve konforlu bir giyim imkanı sağlıyor. Fildişi tonlarının da ilkbahar sezonu sonuna doğru moda haline gelmesiyle birlikte topuklu modellerinde eğitim bu renge doğru kayarken, gümüş ve altın renklerinin birlikte kullanıldığı ayakkabı tasarımları da şimdiden popüler hale geldi. Bilekten kurdele ile bağlanan topukluların da oldukça şık bir seçim olacağını da unutmayın.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie