Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Yazlık Ayakkabı Modası

Ayakkabi_2

Bu yıl rengarenk bir moda akımıyla karşı karşıyayız ve kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar bu rüzgara kapılmış gidiyor. Bizde sizler için bu rüzgarın esintisiyle renklenmiş ve yılın moda akımıyla daha da şık bir görünüme sahip olan ayakkabı modellerini incelemeye karar verdik. 2012 ayakkabı modası bu yıl dahada zengin ve çeşitlilikle bizlerle, her zevke uygun bir çok model bulunuyor. Klasik sevenler, canlı renklerden hoşlananlar yada yüksek topuklu sevip spor model arayanlar bu sene hepimiz için mutlaka tam aradğım ayakkabı modeli diyeceğiniz bir yıl. Tasarımcılar yılın moda renklerinin belirlenmesinin hemen ardından bir çok tasarım ve modelle gönlümüzü feth ettiler bile.

Bu yılın en büyük özelliği çiçek desenlerinin fazlaca kullanılması, bunun yanı sıra pastel ve canlı renklerin ayrıca metal ve boncuk gibi aksesuarların tasarımları zenginleştirdiği bir yıl.

Sandalet modellerinde ise bu yıl gladyatör modelleri ön planda, yaz aylarında rahat olması ve terletmemesi nedeniyle tercih edilen gladyatör sandaletler bütün kadınların tercihi olacak. rahat kıyafetlerle güzel bir görünüm sunan sandaletler rahatlığa ve şıklığa önem veren bütün bayanların ilk tercihi olacak.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie