Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Sivri Burunlu ve Topuklu Ayakkabı Trendi

Ayakkabi_4

2012 ilkbahar ve yaz koleksiyonlarının vazgeçilmezleri arasında yerini almayı başaran sivri burunlu ve topuklu ayakkabılar bu yılın trendlerini de oluşturuyor. Özellikle kırmızı halıda görmeye alıştığımız ünlülerin bu yılki giyimlerine göz attığımızda hepsinin sivri burun ve topuklu ayakkabıları tercih ettiğini fark ediyoruz. Son derece şık görünüme sahip bu ayakkabılar da şıklıkları kadar seksilikleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Sahibine oldukça zarif bir görünüm vaad eden sivri burunlu topuklu ayakkabılar sayesinde aynı zamanda daha sofistike ve elegant bir dış görünüşe de sahip olmak mümkün. Kimi ayakkabıların burun kısımlarının da metal malzemelerden üretildiğini ele alacak olursak topuklu modellerin çok çeşitli olarak karşımıza çıkacağını söylemek de yanlış olmayacaktır. Zira metalik modele ek olarak bir de çiçek baskılı topukluların da hali hazırda raflardaki yerini aldığını gördüğümüzde bu fikrin doğruluğunu da pekiştirmiş oluyoruz.

Modacıların da sıklıkla tercih ettiği çiçek desenli ayakkabıların kattığı romantik havayı Sarah Jessica Parker’ın ayağında gördüğümüzde bu modelin Parker’a ne kadar da şık bir hava kattığını fark ediyor ve size de bu trende uymanız yönünde tavsiyede bulunuyoruz.

Recent Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie