Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Ayakkabıları Trend Renk ve Modelleri

Ayakkabi_5

Bu yıl, her yıl olduğu gibi ayakkabı trendinde çeşitli değişiklikler gözlemleniyor. Biz de sitemizde, okuyucularımıza yön vermesi amacıyla 2012 yılı için ayakkabılardaki trend renk ve modelleri ele alacağız.

2012 yılının trend renklerini incelediğimizde özellikle neon renklerin ön plana çıktığını, hatta birbiri ile zıtlık gösteren renklerin aynı ürünlerde bir arada kullanıldığını görüyoruz. Yalnız yer yer pastel renklerin tercih edildiği ayakkabıların da çok satanlar listesinde üst sıralarda bulunduğunu belirtmekte yarar var.

Özellikle plajlarda kullanılan sert plastikten üretilmiş terlikler ve yaz aylarında kullanılan ayakkabılarda şeffaf modeller daha ön plana çıkmış durumda. Bu sebepten ötürü ayak bakımlarına daha fazla dikkat etmekte yarar var.

Özellikle denizci kıyafetlerinde görülen çizgiler artık moda haline geldi ve ayakkabılara da sıçramış durumda. Önceden puantiyelerin bulunduğu ayakkabıda artık çizgiler yer alıyor ve ayakkabılarda kullanılan malzemelerde kış aylarındak kalma bir alışkanlık haline gelen gümüş tercihi de devam ediyor.

Bunlara ek olarak spor ayakkabı modasında da ilginç bir şekilde  gizli platform topuk modasının başladığını da belirttikten sonra topuklu ayakkabı modasının her modele sıçradığını söylemek yanlış olmaz herhalde.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie