Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Yaz Aylarında Ayakkabı Şıklığı

HM1

Bu yılın ayakkabı modasında kış sezonunun tamamen kapanmasının ardından ilkbahar sezonun dahi sonlarına büyük bir hızla yaklaşıyoruz. Ancak ilkbahar sezonunda moda olan bazı ayakkabı modellerini yaz aylarında da giymek mümkün olduğundan, özellikle bu dönemde satın alacağınız ayakkabılara ekstra özen göstermelisiniz.

Bahar çiçeklerinin yaz modasına damga vurmasıyla birlikte babet modellerinde çiçek motiflerinin çok trend olacağını unutmayın ve böylece ilkbahar sezonu için yapacağınız ayakkabı seçimlerinizi yaz aylarında da kullanın.

Yaz modasında deri sandalet modellerinde daha çok Roma dönemine ait motiflerin sergilenmesi, yaz sıcaklarında ayakkabı modelleriyle trend olunurken aynı zamanda ferah bir giyime de sahip olmanızı sağlayacaktır. Dolgu topuklarda daha çok kalın ve yüksek modeller tercih edilirken, topuğun geniş olması konforlu bir giyim imkanı sunuyor. Yalnızca topuğun kapalı olduğu ve ince bir kemerle bilekten bağlanan abiye ayakkabı modelleri de, yaz aylarında özel davetlerde çok şık bir tarza sahip olunmasını sağlıyor. Şimdiden her kadının bu zarif görünümlü modellerden bir çift edinmesinde yarar var.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2024 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie