Protected by Copyscape Online Copyright Protection

2012 Babet Modası

kemal-tanca-babet-7

Yaz aylarında bayanların ayakkabı tercihleri arasında ilk sırada yer alan babet modelleri, pantolon, elbise, şort ve etek gibi bütün kıyafetlerle uyum sağlaması ve şık görünüşü nedeniyle tercih sebebi oluyor. Bu sezon babetler de bütün moda dünyasında olduğu gibi çiçek desenleri, canlı pastel tonlar, leopar deseni, yılan ve timsah derisi ve farklı aksesuarların kullanıldığı çeşitlerle vitrinlerde yer alıyor. Bu yılın popüler renkleri olan mavi, pembe, yeşil renkler, ayrıca çiçek desenleri, baskılı ve aksesuarlarla süslenmiş babetlerle yaz sezonunda rengarenk ve şık görüneceksiniz.

Peki sizde bu sezonun en şık babet modellerini mi arıyorsunuz? Yaz sıcaklarında ayaklarınızın hava almasını sağlayarak rahat bir yaz geçirmenizi sağlayacak Kemal Tanca Babet modelleri bu sezonun en gözde modellerini üretmiş.

Renk renk, cıvıl cıvıl, babet modelleri bu yılın trendleri arasında. Rahatlıkları kadar görünümleriyle şık görünmenizi sağlayacak burnu açık, fiyonk ve çiçek şeklinde aksesuarlarla ve moda renklerle tasarlanmış babetler bu yıl çok daha fazla çeşitle bu yılın ayakkabı trendleri arasında yerini alıyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie