Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Metalik Burunlu Ayakkabı Modelleri

Rihanna-Christian-Louboutin-pudra-metal-ayakkabi

2012 ilkbahar yaz modasında yavaş yavaş etkisini hissettirmeye başlayan metalik burunlu ayakkabı modelleri, başta Hollywood olmak üzere dünya jet sosyetesinin de öncelikli tercihi haline geldi. Birçok kadın için karşı konulamaz bir şıklık manasına gelen metalik burunlu ayakkabılar, bilhassa özel davetlerde ilgi odağı olmak isteyen kadınların ilk tercihi haline geldi.

Bu yılın ayakkabı trendlerinde yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde abiye tercihler de büyük bir kararsızlık yaşayan kadınların dahi düşünmeden satın alacağı metalik burunlar dar paça pantolonlarla daha prestijli bir görünüm sunarken, etek tercihlerinde de vurgunun ayak bileklerinden tüm bacaklara dağılmasını sağlıyor.

Birçok markanın bu yaz trendleri arasında gösterdiği şeffaf modellerin sezon başından beri pek de ilgi görmediği düşünülürse, metalik burunlu ayakkabı modellerinin bu yazın tartışmasız favorisi olduğunu söylemek yanlış olmasa gerek. Şeffaf ayakkabı modellerinin göze hoş bir görünüm vaat etmesine rağmen sıcak yaz günlerinde yoğun halde gelen güneş ışınları nedeniyle pek de sağlıklı ve serin bir giyim sağlamaması, genel olarak kadınların metalik burunlulara yönelmesine neden oluyor.

Related Articles

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie