Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Abiye Ayakkabılar :

İnternet Siteleri ve Alışveriş

Ayakkabı erkek ve bayanların en önemli aksesuarlarından biridir. Birçok bayanın ayakkabı tutkusu vardır. Her renk ve her desen ayakkabı modeli vardır. Ayakkabı aslında, birçok kıyafeti tamamlayan en önemli eşyalardan biridir. Babetler, klasik ayakkabılar, abiye ayakkabılar, spor ayakkabılar gibi birçok ayakkabı modeli bulunmaktadır. Kadınlar için ayakkabı bir tutku halini almıştır.

Ayakkabı modelleri arasında kadınlar için babet modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda da oldukça ön planda bulunmaktadır. Babetler rengarenk ve cıvıl cıvıl desenleri ile birlikte her tarz elbisenin altında oldukça şık durmaktadır. Babet modelleri arasında klasik olanları da spor olanları da mevcuttur.

Artık günümüzde birçok internet sitesinden ayakkabı siparişi verebilir ve kapıda ödeme ile de ayakkabı alabilirsiniz. Birçok mağazada da istediğiniz ve beğendiğiniz babetleri  satın alabilirsiniz. Fiyatlandırma konusu ayakkabılarda çok çeşitlidir.

20 TL ye de 100 Tl yede ayakkabı ve babet modeli vardır. Seçim tabiî ki kişilere kalmış bulunmaktadır. Babetlerin en çok tercih edilme nedeni oldukça rahat ve kolay yürüyebilinir olması bunlar sağlık açısından önemli kısımlar birde, tarz oluşturmaları açısından da önemli bir yer almaktadır. Trend modelleri de unutmamak gerekmektedir. Ayakkabıda trend her yıl kendini değiştirmekte ve her yıl gözde modeller ön planda olmaktadır.

Metalik Burunlu Ayakkabı Modelleri

2012 ilkbahar yaz modasında yavaş yavaş etkisini hissettirmeye başlayan metalik burunlu ayakkabı modelleri, başta Hollywood olmak üzere dünya jet sosyetesinin de öncelikli tercihi haline geldi. Birçok kadın için karşı konulamaz bir şıklık manasına gelen metalik burunlu ayakkabılar, bilhassa özel davetlerde ilgi odağı olmak isteyen kadınların ilk tercihi haline geldi.

Bu yılın ayakkabı trendlerinde yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde abiye tercihler de büyük bir kararsızlık yaşayan kadınların dahi düşünmeden satın alacağı metalik burunlar dar paça pantolonlarla daha prestijli bir görünüm sunarken, etek tercihlerinde de vurgunun ayak bileklerinden tüm bacaklara dağılmasını sağlıyor.

Birçok markanın bu yaz trendleri arasında gösterdiği şeffaf modellerin sezon başından beri pek de ilgi görmediği düşünülürse, metalik burunlu ayakkabı modellerinin bu yazın tartışmasız favorisi olduğunu söylemek yanlış olmasa gerek. Şeffaf ayakkabı modellerinin göze hoş bir görünüm vaat etmesine rağmen sıcak yaz günlerinde yoğun halde gelen güneş ışınları nedeniyle pek de sağlıklı ve serin bir giyim sağlamaması, genel olarak kadınların metalik burunlulara yönelmesine neden oluyor.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
1234
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie