Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Gelin Ayakkabı Modelleri

Evlenmenize kısa bir süre kaldı ancak gelinliğinize uygun bir model ayakkabı bulamadınız mı? Öncelikle bir kaç önemli nokta üzerinde durmak istiyorum. Gelinliğinize uygun bir ayakkabı arıyorsanız ilk olarak beğendiğiniz modellerin ayağınızı rahatsız etmemesine önem vermelisiniz. Gün boyunca sürecek olan koşuşturmaca nedeniyle rahatsız bir ayakkabı o en güzel gününüzü çekilmez bir hale sokabilir. Yüzünüzde ki gülümseme yerine acı içinde bakışlarla çevrenizde olumsuz bir hava oluşmasına bile neden olabilir. Şimdi gelelim bu yılın moda gelin ayakkabılarına.

Bu yıl evlenecekler çok şanslı, bu yıl bir çok gelin ayakkabısı modeli vitrinlerde yerini aldı. Kısa topuklu, yüksek topuklu, platform gibi bir çok farklı model bulunuyor, zevkinize ve alışkanlıklarınıza uygun modeli bulmakta zorlanabilirsiniz ancak dediğim gibi bu yıl bir çok seçenek karşınızda. Aksesuar olarak da zengin modellere sahip gelin ayakkabıları bu sene taşlı, çiçekli ve tüylü modellerle çok şık görünüyor. Ağırlıklı olarak taşlı modellerin yer aldığı gelin ayakkabıları her zevke hitap ediyor. Öncelikle almak istediğiniz ayakkabının açık mı yoksa kapalı mı olacağına karar vermelisiniz sonrasında ise ne tarz aksesuarlardan hoşlanıyorsanız tercihinizi bu yönde sürdürmelisiniz. Bakalım bu yılın gelin ayakkabı modelleri arasında neler var.

Erkek Sandalet

Her yıl havalar ısındığında yeniden gündeme gelen sandaletler her yıl yeni ve farklı modellerle vitrinlerde yer alıyor. Genç, yaşlı, bay, bayan, çocuk her kez tarafından rahatlığı ve terletmemesi nedeniyle tercih ediliyor. Farklı malzemelerden üretilen sandalet modelleri kişisel tercihe ve ayak sağlık durumuna göre değişebiliyor. Terlik tarzında, parmak arası modellerle birlikte bilekten bağlamalı modellerin bulunduğu sandaletler bazı markalar tarafından unisex olarak da üretiliyor. Bunlardan biri olan nike bay ve bayan tarafından giyilebilen yeni modeliyle bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Bu yıl erkekler için tasarlanan modeller çok çeşitlilikte. Çoğunlukla deri ve parmak arası modellerin yer aldığı erkek sandalet modelleri yılın modasına uygun, rahat ve şık bir görünümde. Hafta sonları ve tatil günlerini rahat geçirmeyi istiyorsanız bu sıcaklarda kapalı ayakkabılar yerine açık, terletmeyen sandalet modellerini tercih etmelisiniz. Tansiyonu, ayak sağlığı sorunu olanların özellikle tercih etmesi gereken sandaletler bu yılın modelleri bu yılın trend  modelleriyle sizlerle.

Toplam 13 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
12345...10...Son »
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie