Protected by Copyscape Online Copyright Protection

Yaz Sezonunda Babet Modası

Yeni yılın ayakkabı trendlerinde sonbahar akımlarının sona ermesiyle ilkbahar yaz sezonunun rahat ürünlerine geçiyoruz. Özellikle yaz sıcaklarında rahat ve serin bir kullanım imkanı sağlayan ayakkabı modellerinin daha yoğun tercih edileceği şimdiden tahmin edilebilirken, hasır terlikler ve gladyatör sandaletler bu yazın trendi olmaya aday.

Yaz aylarında beyaz keten veya doğal pamuktan yapılmış uzun eteklerin altına giyilecek pembe renk babetler de, oldukça şık bir görünüm sunabilir. Bu yıl babet modellerinde tartışmasız en çok öne çıkan renk pembeyken, yılın modasında kendine geniş yer bulan fiyonk ve kurdeleler çok trend modellerle karşımıza çıkıyor. Babet modellerinde her zaman sadelik ve tek renk hakim olmadığı gibi, ayakkabıların toka kısmına yerleştirilen pembe renk geniş bir kurdeleyle çok şık bir görünüm oluşturmak mümkün. Ayrıca çiçek motiflerinin de babetler de çok yaygın kullanıldığı 2012 yaz ayakkabı modasında, tüm kadınlara yaz sıcaklarında son derece rahat bir kullanım imkânı sunuluyor. Kurdele ve fiyonklarla süslenmiş babetlerle sıcak yaz günlerinde de şık olabilirsiniz.

Yaz Sıcaklarında Göz Alıcı Ayakkabılar

Bu yıl birçok tasarımcı mavi tonlarının ağırlıkta olduğu ayakkabı modellerini kullanırken, son derece farklı tasarımlar da kullanılabiliyor. Ayakkabı modasında yaz aylarında elbise modasında da trend olan doğallık ön plana çıkarken, rahat bir kullanım sunarak yaz sıcaklarına uyum sağlayan modeller daha çok tercih ediliyor. Parlak taşların ve küçük metal objelerin süslediği topuklu modellerse, yaz aylarında yaşanan özel gecelerde daha da şık olunmasını sağlıyor.

Yaz aylarında özellikle çiçek motifleriyle süslenmiş rengarenk bez ayakkabıların hem rahatlık hem de yaz sıcaklarına uygun bir ferahlık sunması birçok kadını sevindiriyor. Topuklu seçimlerinde pembe rengin açık ara öncelikli tercih olacağı yaz modasında, ayakkabılar kadar topukların kendisi de bir moda ürünü haline dönüşüyor. Topukların da süslenmesini atlamayan tasarımcılar, parlak taşlarla daha da hareketlendirilen topuklu modelleriyle ilgi odağı olunmasını sağlıyor. Kalın topuklu dolgu terliklerinde günlük kullanımda trend bir görünüme sahip olunması sağladığı yaz modasında, böylece sıcak havalarda son derece ferah bir kullanım imkanı da doğuyor.

Toplam 8 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.
12345...Son »
© 2022 Ayakkabı Sitesi. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie